9,755
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (→Barons and Baronesses: added Baron Heaps) |
||
Line 413: | Line 413: | ||
|- | |- | ||
| Baron of [[Fowler Knoll|Fowler]] || 26 October 2019 || Russell Fowler || | | Baron of [[Fowler Knoll|Fowler]] || 26 October 2019 || Russell Fowler || | ||
|- | |||
| Baron of [[Heaps Rock|Rock]] || 26 November 2019 || Emiliano Ciotti || <small>''Life Peer''</small> | |||
|} | |} | ||