9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (→Barons and Baronesses: Added new baroness) Tags: Mobile web edit Mobile edit |
||
Line 564: | Line 564: | ||
|- | |- | ||
| Baron of [[Bennett Saddle|Bennett]] || 10 March 2022 || Casey Littlejohn || | | Baron of [[Bennett Saddle|Bennett]] || 10 March 2022 || Casey Littlejohn || | ||
|- | |||
| Baroness [[Hannah Island|Hannah]] || 17 March 2023 || Yohanna Lourenço || | |||
|} | |} | ||