9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) m |
Westarctica (talk | contribs) (added Viscountess of Otago) |
||
Line 222: | Line 222: | ||
|- | |- | ||
| Viscountess of [[Möll Spur|Möll]] || 6 December 2018 || Christy Beal || <small>''Life Peer''</small> | | Viscountess of [[Möll Spur|Möll]] || 6 December 2018 || Christy Beal || <small>''Life Peer''</small> | ||
|- | |||
| Viscountess of [[Otago Spur|Otago]] || 23 December 2018 || Elisabeth Höger || <small>''Life Peer''</small> | |||
|} | |} | ||