9,755
edits
Westarctica (talk | contribs) (added bolton) |
Westarctica (talk | contribs) (added new baroness) |
||
Line 609: | Line 609: | ||
|- | |- | ||
| Baron [[Stanford Plateau|Stanford]] || 20 January 2024 || Darren Ashford || | | Baron [[Stanford Plateau|Stanford]] || 20 January 2024 || Darren Ashford || | ||
|- | |||
| Baroness of [[Goodwin Peak|Goodwin]] || 24 January 2024 || Suryavanshi-Vinita Singh of Goodwin || | |||
|} | |} | ||