9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (added new knights) |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 104: | Line 104: | ||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} Lyle H. Sorrell, [[Viscount of Adams]] || 2021 | | {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} Lyle H. Sorrell, [[Viscount of Adams]] || 2021 | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} James Stoshak, Count of Faulkender || 2021 | | {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} James Stoshak, [[Count of Faulkender]] || 2021 | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} August Grappin, [[Duke of Fox Grove]] || 2021 | | {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} August Grappin, [[Duke of Fox Grove]] || 2021 | ||
Line 111: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} [[Viscount Atwood]] || 2022 | | {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} [[Viscount Atwood]] || 2022 | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Slabovia.jpg}} [[Chancellor Rankin MacGillivray|Baron of Mars]] || 2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Slabovia.jpg}} Queen Lynne of Slabovia || 2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Pibocip flag.jpg}} Crown Prince Regent Phillip Pillin || 2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Pibocip flag.jpg}} Prince Regent Phillip Joseph Pillin || 2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} Duke Kurt of [[Wright Island|Wright]] || 2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} Baron Trevor of [[Lambert Nunatak|Lambert]] || 2023 | |||
|} | |} | ||