9,696
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 225: | Line 225: | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} Kristina Sullivan || 2021 || Devotion to Westarctica || | | {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} Kristina Sullivan || 2021 || Devotion to Westarctica || | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Count of Canisteo]] || 2021 || Producing ''[[Don't Want to Miss You]]'' || | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of United States.png}} Lindsay Gitter || 2021 || Performing ''[[Don't Want to Miss You]]'' || | |||
|} | |} | ||