9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Duke of the Bear Peninsula|C. Jordan Farmer]] || 2018 || | | {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Duke of the Bear Peninsula|C. Jordan Farmer]] || 2018 || | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Baron of Bastanchury]] || 2018 || | |||
|} | |} | ||