9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (upgraded Jim) |
Westarctica (talk | contribs) (→Barons and Baronesses: added new baron) |
||
Line 591: | Line 591: | ||
|- | |- | ||
| Baroness of [[Buennagel Peak|Buennagel]] || 21 August 2023 || Lea Paulinic || | | Baroness of [[Buennagel Peak|Buennagel]] || 21 August 2023 || Lea Paulinic || | ||
|- | |||
| Baron of [[Matikonis Peak|Matikonis]] || 29 November 2023 || James Patrick Howard || | |||
|} | |} | ||