9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (added duke and duchess of howe) |
||
Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
| Duke of Fox Grove || 9 March 2018 || August Grappin || | | Duke of Fox Grove || 9 March 2018 || August Grappin || | ||
|- | |||
| Duke of [[Mount Howe|Howe]] || 10 August 2018 || Hans Kempe || | |||
|- | |||
| Duchess of [[Mount Howe|Howe]] || 10 August 2018 || Brigit Kempe || | |||
|} | |} | ||