9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 190: | Line 190: | ||
|- | |- | ||
| Countess of Cloud Ridge || 12 August 2018 || Erin Kazmark || <small>''Life Peer''</small> | | Countess of Cloud Ridge || 12 August 2018 || Erin Kazmark || <small>''Life Peer''</small> | ||
|- | |||
| Count of [[Strawn|Strawn Pass]] || 21 August 2018 || Brian Erdelyi | |||
|} | |} | ||