1,373
edits
(→Dukes and Duchesses: adding princess elisabeth) |
(→Counts and Countesses: adding Liam) |
||
Line 209: | Line 209: | ||
|- | |- | ||
| Count of [[Raymond Ice Ridge|Raymond]] || 31 March 2019 || Scott Isley || | | Count of [[Raymond Ice Ridge|Raymond]] || 31 March 2019 || Scott Isley || | ||
|- | |||
| Count of [[Lind Ridge|Lind]] || 16 November 2019 || Liam Langer|| | |||
|} | |} | ||
edits