9,750
edits
Westarctica (talk | contribs) (→Dukes and Duchesses: added new duke) |
Westarctica (talk | contribs) (→Dukes and Duchesses: added new Duke) |
||
Line 205: | Line 205: | ||
|- | |- | ||
| Duke of [[Saunders Coast|Saunders]] || 30 November 2023 || John Senaputra Calhoon || | | Duke of [[Saunders Coast|Saunders]] || 30 November 2023 || John Senaputra Calhoon || | ||
|- | |||
| Duke of [[Hammond Glacier|Hammond]] || 1 December 2023 || Dr. Brady McNulty || <small>''Created as Baron of Merrick''</small> | |||
|} | |} | ||