9,750
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 186: | Line 186: | ||
|- | |- | ||
| Marquis of [[Madden Island]] || 4 March 2021 || Massimiliano Matteo Masperi || | | Marquis of [[Madden Island]] || 4 March 2021 || Massimiliano Matteo Masperi || | ||
|- | |||
| Marquis de [[Kramer Island|Kramer]] || 2 November 2021 || [[Captain-General Kramer]] || | |||
|} | |} | ||