1,373
edits
Line 166: | Line 166: | ||
|- | |- | ||
| Duke of [[Wright Island|Wright]] || 17 January 2021 || Kurt Fuchs || | | Duke of [[Wright Island|Wright]] || 17 January 2021 || Kurt Fuchs || | ||
|- | |||
| Duke of Goldstream || 4 February 2021 || Stephan Winkler || <small> Created Count of Goldstream, 2019 | |||
|} | |} | ||
edits