9,755
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (added new knight) |
||
Line 299: | Line 299: | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} Suryavanshi-Vinita Singh of Goodwin || 2024 || Devotion to Westarctica || | | {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} Suryavanshi-Vinita Singh of Goodwin || 2024 || Devotion to Westarctica || | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} Mark E. Boehm || 2024 || Devotion to Westarctica || | |||
|} | |} | ||