9,755
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| '''Founded''' | | '''Founded''' | ||
| 24 November 2009<br><small>''As Kingdom of Calsahara</small> | | 24 November 2009<br><small>''As Kingdom of Calsahara</small> | ||
|- | |||
| '''Capital''' | |||
| [[Otisburg]] | |||
|- | |- | ||
| '''Area''' | | '''Area''' |