9,755
edits
Westarctica (talk | contribs) (→Counts and Countesses: added new count) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 408: | Line 408: | ||
|- | |- | ||
| Baron of [[Dorrel Rock|Dorrel]] || 2 November 2018 || Joachim Adlfinger || | | Baron of [[Dorrel Rock|Dorrel]] || 2 November 2018 || Joachim Adlfinger || | ||
|- | |- | ||
| Baroness of [[Feyerharm Knoll|Feyerharm]] || 29 November 2018 || April Carpenter || <small>''Life Peer''</small> | | Baroness of [[Feyerharm Knoll|Feyerharm]] || 29 November 2018 || April Carpenter || <small>''Life Peer''</small> | ||
Line 486: | Line 484: | ||
|- | |- | ||
| Baron of [[McKinzie Islands|McKinzie]] || 15 July 2020 || Joseph Benedetto ||<small>''Life Peer''</small> | | Baron of [[McKinzie Islands|McKinzie]] || 15 July 2020 || Joseph Benedetto ||<small>''Life Peer''</small> | ||
|- | |||
| Baroness of [[Cadenazzi Rock|Cadenazzi]] || 2 November 2018 || Larissa Königs || | |||
|} | |} | ||