9,755
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (added Italian consul) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| Spain || Dr. Joachim Michael Adlfinger || Honorary Consul | | Spain || Dr. Joachim Michael Adlfinger || Honorary Consul | ||
|- | |||
| Italy || Francesco Alvaro Ronchi || Honorary Consul | |||
|} | |} | ||
[[Category:Government of Westarctica]] | [[Category:Government of Westarctica]] |