9,750
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| Consul-General || Uruguay || Raúl Brusco | | Consul-General || Uruguay || Raúl Brusco | ||
|- | |||
| Consul-General || Australia || Sean Austin | |||
|- | |- | ||
| Consul || Borough of Stillwater || [[Daniel McHenry]] | | Consul || Borough of Stillwater || [[Daniel McHenry]] |