9,696
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (→List of Honorary Consuls: added Consul to Ukraine) |
||
Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
| Honorary Consul || Vietnam || Doan Duc Nguyên Long | | Honorary Consul || Vietnam || Doan Duc Nguyên Long | ||
|- | |||
| Honorary Consul || Ukraine || Aleex Radionov | |||
|} | |} | ||