9,750
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (→List of Knights: added new knights) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of Molossia.png}} [[President Kevin Baugh]] of [[Molossia]] || 2005 || <small>''Two awards''</small> | | {{flagiconstart|Flag of Molossia.png}} [[President Kevin Baugh]] of [[Molossia]] || 2005 || <small>''Two awards''</small> | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Slabovia.jpg|Slabovia}} [[King George II of Slabovia]] || 2019 || | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Slabovia.jpg|Slabovia}} [[Chancellor Rankin MacGillivray]] || 2019 || | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Slabovia.jpg|Slabovia}} Spencer MacGillivray || 2019 || | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Slabovia.jpg|Slabovia}} Chris Mercer || 2019 || | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Slabovia.jpg|Slabovia}} Janet Mercer || 2019 || | |||
|} | |} | ||