9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (added VP Luke) |
Westarctica (talk | contribs) (added new recipients) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Dracul flag.jpg|Dracul}} Vice President Stephen Luke of Dracul || 2020 || | | {{flagiconstart|Dracul flag.jpg|Dracul}} Vice President Stephen Luke of Dracul || 2020 || | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} [[Count of Dendtler]] || 2020 || | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} Damian Kramer || 2020 || | |||
|} | |} | ||