9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (→List of Knights and Dames: added the Viscount) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} [[Captain-General Kramer]] || 2020 || | | {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} [[Captain-General Kramer]] || 2020 || | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} [[Viscount Atwood]] || 2022 || | |||
|} | |} | ||