9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (added new knights) |
||
Line 297: | Line 297: | ||
| {{flagiconstart|Flag-zaqistan.jpg}} [[Zaqistan]] | | {{flagiconstart|Flag-zaqistan.jpg}} [[Zaqistan]] | ||
|President Zaq Landsberg | |President Zaq Landsberg | ||
|2022 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Lithua.jpg}} [[Isle of Lithua|Lithua]] | |||
|Crown Prince John | |||
|2022 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Lithua.jpg}} [[Isle of Lithua|Lithua]] | |||
|Princess Clare Alexandra | |||
|2022 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Lithua.jpg}} [[Isle of Lithua|Lithua]] | |||
|Queen Mother Cherry | |||
|2022 | |2022 | ||
|} | |} |