9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (→Members: added links to Raphania and Cycoldia articles) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | ||
|[[Prince | |[[Prince Dinny]] | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |- | ||
Line 37: | Line 37: | ||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | ||
|Sawyer Silberkraus | |Sawyer Silberkraus | ||
|2022 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Sean Austin | |||
|2022 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Massimiliano Matteo Masperi | |||
|2022 | |2022 | ||
|- | |- |