9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | ||
|Sawyer Silberkraus | |Sawyer Silberkraus | ||
|2022 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|[[Sir Charles Ross]] | |||
|2022 | |2022 | ||
|- | |- | ||
Line 233: | Line 237: | ||
| {{flagiconstart|Terra-Excelsior-Flag.png}} Terra Excelsior Republic | | {{flagiconstart|Terra-Excelsior-Flag.png}} Terra Excelsior Republic | ||
|President Silas Wurnbash | |President Silas Wurnbash | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |- |