9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (→Members: corrected Yvan's title) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
(8 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 50: | Line 50: | ||
|João Camilio | |João Camilio | ||
|2023 | |2023 | ||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Joseph Foley, Count of Dorchuck | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Jerrime Oliver, Count of Knox | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|[[Countess of Benton]] | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Michael Desrosiers, Baron of Widich | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Princess Rebecca, Duchess of Rockefeller | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Darren Graham Ashford | |||
|2024 | |||
|- | |- | ||
|{{flagiconstart|Flag of Ladonia.png}} [[Royal Republic of Ladonia|Ladonia]] | |{{flagiconstart|Flag of Ladonia.png}} [[Royal Republic of Ladonia|Ladonia]] | ||
Line 227: | Line 251: | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |- | ||
|{{flagiconstart|Sancratosia-Flag.png}} Principality of Sancratosia | |{{flagiconstart|Sancratosia-Flag.png}} [[Principality of Sancratosia]] | ||
|Princess Cloe | |Princess Cloe | ||
|2022 | |2022 | ||
Line 259: | Line 283: | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of St. Castin.jpg}} Newgraviate of Saint-Castin | | {{flagiconstart|Flag of St. Castin.jpg}} [[Newgraviate of Saint-Castin]] | ||
|Minister-President Desaintes | |Minister-President Desaintes | ||
|2022 | |2022 | ||
Line 383: | Line 407: | ||
|2023 | |2023 | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Unknown Flag.jpg}} Republic of Pleiso | |||
|Head of the People's Assembly Mats Seifert | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Akxcalonia Flag.png}} Kingdom of Akxcalonia | |||
|King Brogan I | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Dracul Flag 2023.png}} [[Dracul]] | |||
|Chancellor Williams | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Dracul Flag 2023.png}} [[Dracul]] | |||
|Commander Millner | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Satoshi Flag.png}} Republic of Satoshi | |||
|Lucas of Satoshi | |||
|2024 | |||
|} | |} | ||