9,713
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) (→Members: added two new members) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|Sean Austin | |Sean Austin | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|[[Baroness Hanna]] | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|João Camarillo | |||
|2023 | |||
|- | |- | ||
|{{flagiconstart|Flag of Ladonia.png}} [[Royal Republic of Ladonia|Ladonia]] | |{{flagiconstart|Flag of Ladonia.png}} [[Royal Republic of Ladonia|Ladonia]] |