9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (→Members: added new knight) |
Westarctica (talk | contribs) (→Members: added new member) |
||
Line 422: | Line 422: | ||
|Commander Millner | |Commander Millner | ||
|2023 | |2023 | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Satoshi Flag.png}} | |||
|Lucas of Satoshi | |||
|} | |} | ||