9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (added new Baronetess) |
Westarctica (talk | contribs) (→Dukes and Duchesses: added new duke) |
||
Line 209: | Line 209: | ||
|- | |- | ||
| Duke of [[Jenkins Heights|Jenkins]] || 3 December 2023 || James D. Gibson || | | Duke of [[Jenkins Heights|Jenkins]] || 3 December 2023 || James D. Gibson || | ||
|- | |||
| Duke of [[Haworth Mesa|Haworth]] || 2 January 2024 || Maximilian L. Friedrich von Han || | |||
|} | |} | ||