9,862
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
(12 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 50: | Line 50: | ||
|João Camilio | |João Camilio | ||
|2023 | |2023 | ||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Joseph Foley, Count of Dorchuck | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Jerrime Oliver, Count of Knox | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|[[Countess of Benton]] | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Michael Desrosiers, Baron of Widich | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Princess Rebecca, Duchess of Rockefeller | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Darren Graham Ashford | |||
|2024 | |||
|- | |- | ||
|{{flagiconstart|Flag of Ladonia.png}} [[Royal Republic of Ladonia|Ladonia]] | |{{flagiconstart|Flag of Ladonia.png}} [[Royal Republic of Ladonia|Ladonia]] | ||
Line 82: | Line 106: | ||
|Theresa Villeneuve | |Theresa Villeneuve | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Ladonia.png}} [[Royal Republic of Ladonia|Ladonia]] | |||
|Secretary of Foreign Affairs Yvan Bertjens | |||
|2023 | |||
|- | |- | ||
|{{flagiconstart|Flag of Pavlov.jpg}} [[Pavlov]] | |{{flagiconstart|Flag of Pavlov.jpg}} [[Pavlov]] | ||
Line 122: | Line 150: | ||
|Prince Jean-Pierre | |Prince Jean-Pierre | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Aigues-Mortes.jpg}} [[Principality of Aigues-Mortes]] | |||
|Chancellor Duc Geoffrey Mathes | |||
|2023 | |||
|- | |- | ||
|{{flagiconstart|Fergus-Flag.jpg}} [[Kingdom of Fergus]] | |{{flagiconstart|Fergus-Flag.jpg}} [[Kingdom of Fergus]] | ||
Line 219: | Line 251: | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |- | ||
|{{flagiconstart|Sancratosia-Flag.png}} Principality of Sancratosia | |{{flagiconstart|Sancratosia-Flag.png}} [[Principality of Sancratosia]] | ||
|Princess Cloe | |Princess Cloe | ||
|2022 | |2022 | ||
Line 251: | Line 283: | ||
|2022 | |2022 | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of St. Castin.jpg}} Newgraviate of Saint-Castin | | {{flagiconstart|Flag of St. Castin.jpg}} [[Newgraviate of Saint-Castin]] | ||
|Minister-President Desaintes | |Minister-President Desaintes | ||
|2022 | |2022 | ||
Line 346: | Line 378: | ||
|Serena, Altgravine Huerta von und zu Bolingbrook | |Serena, Altgravine Huerta von und zu Bolingbrook | ||
|2023 | |2023 | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Obscurium.png}} [[Obscurium]] | |||
|President Zar Antonov | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Flandrensis.png}} [[Grand Duchy of Flandrensis]] | |||
|Grand Duchess Delphine | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Flandrensis.png}} [[Grand Duchy of Flandrensis]] | |||
|Saar Desloovere | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Duckionary.png}} Duckionary | |||
|Archduke Arthur | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Angyalistan.jpg}} [[Empire of Angyalistan]] | |||
|Princess Alice | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Coruscant Flag.png}} Republic of the Coruscant | |||
|General Secretary Mateo Fernandez | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Yusienian Flag.png}} Yusienia | |||
|Princess Aurora Twinkle | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Unknown Flag.jpg}} Republic of Pleiso | |||
|Head of the People's Assembly Mats Seifert | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Akxcalonia Flag.png}} Kingdom of Akxcalonia | |||
|King Brogan I | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Dracul Flag 2023.png}} [[Dracul]] | |||
|Chancellor Williams | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Dracul Flag 2023.png}} [[Dracul]] | |||
|Commander Millner | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Satoshi Flag.png}} Republic of Satoshi | |||
|Lucas of Satoshi | |||
|2024 | |||
|} | |} | ||