9,755
edits
Westarctica (talk | contribs) (corrected the count of neptune) |
Westarctica (talk | contribs) (upgraded Brendan) |
||
Line 190: | Line 190: | ||
|- | |- | ||
| Duke [[Van Reeth Glacier|Van Reeth]] || 16 August 2023 || Ng Kwok Lun, Alanardo || | | Duke [[Van Reeth Glacier|Van Reeth]] || 16 August 2023 || Ng Kwok Lun, Alanardo || | ||
|- | |||
| [[Duke of Steventon]] || 28 August 2023 || Brendan Cook || <small>''Created as Baronet of Woodwin''</small> | |||
|} | |} | ||
Line 570: | Line 572: | ||
|- | |- | ||
| [[Baron Mitchell]] || 2 November 2021 || Michael Stogner || | | [[Baron Mitchell]] || 2 November 2021 || Michael Stogner || | ||
|- | |- | ||
| Baron of [[Bennett Saddle|Bennett]] || 10 March 2022 || Casey Littlejohn || | | Baron of [[Bennett Saddle|Bennett]] || 10 March 2022 || Casey Littlejohn || |