9,775
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 126: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
| Duke of [[Allegheny Mountains|Allegheny]] || 19 May 2019 || Ryan Gallifant || | | Duke of [[Allegheny Mountains|Allegheny]] || 19 May 2019 || Ryan Gallifant || | ||
|- | |||
| Duchess of [[Hanessian Foreland|Hanessian]] || 13 August 2019 || Dany-el Baker || | |||
|} | |} | ||
Line 218: | Line 220: | ||
|- | |- | ||
| Viscountess of [[Canterbury Spur|Canterbury]] || 31 July 2018 || Jenny Jordan || <small>''Life Peer''</small> | | Viscountess of [[Canterbury Spur|Canterbury]] || 31 July 2018 || Jenny Jordan || <small>''Life Peer''</small> | ||
|- | |- | ||
| Viscountess of [[Clausen Glacier|Clausen]] || 9 August 2018 || Amy Schultz || <small>''Life Peer''</small> | | Viscountess of [[Clausen Glacier|Clausen]] || 9 August 2018 || Amy Schultz || <small>''Life Peer''</small> |