9,713
edits
Westarctica (talk | contribs) (→List of Companions: added new knights and dames) |
Westarctica (talk | contribs) (added new knights) |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Pibocip flag.jpg}} Prince Regent Phillip Joseph Pillin || 2023 | | {{flagiconstart|Pibocip flag.jpg}} Prince Regent Phillip Joseph Pillin || 2023 | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} Duke Kurt of [[Wright Island|Wright]] || 2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} Baron Trevor of [[Lambert Nunatak|Lambert]] || 2023 | |||
|} | |} | ||