9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (added upgraded knights) |
Westarctica (talk | contribs) (→List of Knight / Dame Commanders: added new knight) |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
| {{flagiconstart|Flag of United States.png}} Stephen Silberkraus || 2019 || Civic services || | | {{flagiconstart|Flag of United States.png}} Stephen Silberkraus || 2019 || Civic services || | ||
|- | |||
| {{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} Nikita Vuimin || 2019 || Artistic services || | |||
|} | |} | ||