9,755
edits
Westarctica (talk | contribs) (added new knights and dames) |
Westarctica (talk | contribs) (→Members: added member) |
||
Line 377: | Line 377: | ||
| {{flagiconstart|Coruscant Flag.png}} Republic of the Coruscant | | {{flagiconstart|Coruscant Flag.png}} Republic of the Coruscant | ||
|President Mateo Fernandez | |President Mateo Fernandez | ||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Yusienian Flag.png}} Yusienia | |||
|Princess Aurora Twinkle | |||
|2023 | |2023 | ||
|- | |- |