9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (→Dukes and Duchesses: added new duke) |
Westarctica (talk | contribs) (added new count) |
||
Line 332: | Line 332: | ||
|- | |- | ||
| Count of [[Neptune Nunataks|Neptune]] || 26 July 2023 || Peter Schulze || | | Count of [[Neptune Nunataks|Neptune]] || 26 July 2023 || Peter Schulze || | ||
|- | |||
| Count of [[Mount Manke|Manke]] || 20 August 2023 || Abraham Swingle || | |||
|} | |} | ||