9,696
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| image = Countess Benton.jpg | | image = Countess Benton.jpg | ||
| imgw = 200px | | imgw = 200px | ||
| spouse = [[Daniel McHenry]] <small>(div. 1982)</small> | | spouse = [[Daniel McHenry]] <small>(div. 1982)</small> | ||
| spouse-type = Spouse | | spouse-type = Spouse | ||
|- | |||
| issue = [[Grand Duke Travis]] | | issue = [[Grand Duke Travis]] | ||
| father = Elery Hess | | father = Elery Hess |