9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) |
Westarctica (talk | contribs) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|'''Presenter''' | |'''Presenter''' | ||
|'''Topic''' | |'''Topic''' | ||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Molossia.jpg|Molossia}} | |||
|[[Steven F. Scharff]] | |||
|Origins of Micronationalism | |||
|- | |- | ||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} | |{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg|Westarctica}} | ||
|[[Grand Duke Travis]] | |[[Grand Duke Travis]] | ||
|But What's The Point? - Micronations That Matter | |||
|- | |- | ||
| | |{{flagiconstart|Flag of Ladonia.jpg|Ladonia}} | ||
|[[Queen Carolyn of Ladonia]] | |||
|Ladonia: Progress and Plans | |||
|} | |} | ||