9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (added two new knights) |
Westarctica (talk | contribs) (added new knights) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | ||
|Jerrime Oliver, Count of Knox | |Jerrime Oliver, Count of Knox | ||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|[[Countess of Benton]] | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Michael Desrosiers, Baron of Widich | |||
|2023 | |||
|- | |||
|{{flagiconstart|Flag of Westarctica.jpg}} [[Westarctica]] | |||
|Princess Rebecca, Duchess of Rockefeller | |||
|2023 | |2023 | ||
|- | |- | ||
Line 393: | Line 405: | ||
| {{flagiconstart|Unknown Flag.jpg}} Republic of Pleiso | | {{flagiconstart|Unknown Flag.jpg}} Republic of Pleiso | ||
|Head of the People's Assembly Mats Seifert | |Head of the People's Assembly Mats Seifert | ||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Akxcalonia Flag.png}} Kingdom of Akxcalonia | |||
|King Brogan I | |||
|2023 | |2023 | ||
|} | |} |