9,749
edits
Westarctica (talk | contribs) (added new knights) |
Westarctica (talk | contribs) (added two new knights) |
||
Line 409: | Line 409: | ||
| {{flagiconstart|Akxcalonia Flag.png}} Kingdom of Akxcalonia | | {{flagiconstart|Akxcalonia Flag.png}} Kingdom of Akxcalonia | ||
|King Brogan I | |King Brogan I | ||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Dracul Flag 2023.png}} [[Dracul]] | |||
|Chancellor Williams | |||
|2023 | |||
|- | |||
| {{flagiconstart|Dracul Flag 2023.png}} [[Dracul]] | |||
|Commander Millner | |||
|2023 | |2023 | ||
|} | |} |